Aby nasza oferta była kompleksowa zapewniamy naszym klientom dostęp do części zamiennych niezbędnych do utrzymania ich maszyn w sprawności. Oferujemy części  tylko najwyższej  jakości od sprawdzonych producentów, omijamy pośredników nie tylko dla zapewnienia najlepszej ceny ale też najkrótszego możliwego terminu dostawy.

 Jeżeli podejmujemy się naprawy maszyny, która jest związana z dłuższym oczekiwaniem na części zamienne zwykle jesteśmy w stanie zaproponować  rozwiązania tymczasowe, umożliwiające maksymalne skrócenie czasu przestoju maszyny.

Współpracujemy między innymi z firmami:

 - PLASMET  - Polski producent narzędzi do pras krawędziowych, oferujemy zarówno narzędzia standardowe wielu typów w cenie producenta jak i rozwiązania specjalne dedykowane do konkretnych prac.  Narzędzia standardowe są dostarczane do klienta wprost z magazynu producenta.

- STEP AUTOMATION – producent sterowników do pras krawędziowych (oferujemy pełen zakres produktów oraz wsparcie techniczne)

- ESA KVARA – producent sterowników do pras krawędziowych oraz gilotyn (oferujemy pełen zakres produktów oraz wsparcie techniczne)

- GIVI MISURE – Liniały pomiarowe i enkodery obrotowe – szczególnie dedykowane do pras krawędziowych i gilotyn.

- HOERBIGER – hydraulika siłowa do pras i gilotyn, oferujemy rewelacyjne terminy dostaw i konkurencyjne ceny.

- DELEM  - producent sterowników do pras krawędziowych oraz gilotyn (oferujemy pełen zakres produktów oraz wsparcie techniczne)